Renáta Názlerová je ženou mnohých tvárí. Slováci ju môžu poznať nielen vďaka postave nebojácnej advokátky v relácií Súdna sieň, ale aj ako šikovnú moderátorku či spisovateľku. Taktiež je profesionálkou na komunikáciu, v dôsledku čoho považuje za dôležité vyjadriť sa k správaniu premiéra.

Obľúbená jojkárka si je vedomá, že tisícky ľudí iba neveriacky krútia hlavou nad vyjadreniami Igora Matoviča, pričom ona je rozhodne jedna z nich. Je presvedčená, že Slováci pociťujú dlhodobý stres, a zároveň ich rozhorčenie z meniacich sa opatrení iba narastá.

Renáta sa rozhodla poukázať na scény z legendárnej rozprávky Pyšná princezná, kde zúfalý kráľ pravidelne mení svoje vyhlásenia. ,,Odvolávam, čo som odvolal a sľubujem, čo som sľúbil,“ takto znie jedna zo slávnych viet kráľa, ktoré by sa v posledných týždňoch zrejme hodili aj premiérovi.

Názlerová sa však na vyjadrenia predsedu OĽaNO pozrela aj z pohľadu profesionála a rozhodne nešetrila kritikou. ,,Neschopnosť uchopiť tú komunikačnú stratégiu, uisťovať ľudí jasne, zrozumiteľne, nechaoticky a nevystrašujúco, tak toto nemôžem ako profesionál pochopiť, že sa nenájde komunikačný tím, ktorý by dokázal upratať premiéra a upratať všetky tie vyhlásenia tak, aby sa národ upokojil a spolupracoval pri tých riešeniach,“ uviedla vo videu znepokojená brunetka s vyhlásením, že ľudia už potrebujú vidieť svetlo na konci tunela.

Celé vyjadrenie Renáty Názlerovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Renáta Názlerová  |  Foto: FB/Na telo s Michalom Kovačičom, YT/filmexporthomevideo, Renáta Názlerová  |  Video: YT/Renáta Názlerová