Veľké množstvo slovenských celebrít momentálne vyzýva ľudí, aby boli zodpovední, nosili rúška a pravidelne si umývali ruky. Nájdu sa však aj takí, ktorí sú ochotní nielen hovoriť, ale i konať. A k nim určite patrí aj Renáta Názlerová.

Renáta Názlerová, známa z relácií Súdna sieň či Supermama, sa taktiež nachádza v dobrovoľnej karanténe. Aj ju totiž výrazne zasiahla pandémia koronavírusu, keďže nemôže vykonávať školenia zamerané na komunikáciu, medziľudské vzťahy a  sebamotiváciu, no ani činnosť mediátorky. Sama si však uvedomuje, že zdravie je prvoradé a všetko ostatné musí ísť bokom.

51-ročná tmavovláska sa preto rozhodla, že voľný čas využije zmysluplne a pomôže ľuďom, ktorí majú zo šírenia nákazy COVID-19 vážne obavy. ,,Patríte k seniorom či osobám, ktoré žijú samé a je vám smutno? Máte obavy, pociťujete strach, potrebujete sa niekomu zveriť? Napíšte mi správu, v nej pár slov o sebe a svoje telefónne číslo a  zavolám vám,“ napísala na sociálnej sieti.

Krásne gesto malo úžasný ohlas a mnohí Slováci sa skutočne potrebovali pozhovárať. Sympatická moderátorka zároveň starším občanom vysvetľuje nástrahy nákazy a spôsoby, ako sa pred ňou majú chrániť. Renáta má za sebou už desiatky telefonátov, pričom jej ľudia v komentároch ďakujú, že im venovala svoj čas. Je teda zrejmé, že dočasná práca ,,terapeutky“ pre Názlerovú rozhodne nekončí.

Výzva Renáty Názlerovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Renáta Názlerová  |  Foto: Facebook/Renáta Názlerová, Supermama, joj.sk