Jojkárska šou Bez servítky zaznamenala v priebehu uplynulého týždňa mimoriadnu odozvu zo strany divákov, ktorých zaujal kontroverzný súťažiaci Filip Jakubec. Mladík z Podpoľania sa pred televíznymi kamerami postaral o poriadnu šou, pričom jeho varenie bolo ohodnotené historicky najnižším počtom bodov!

Kulinárska šou TV JOJ hostila počas minulého týždňa piatich Slovákov, ktorí sa odhodlali pred televíznymi kamerami uvariť svoje obľúbené jedlá a zabojovať o finančnú výhru vo výške 500 eur. Spomedzi nich však doslova vytŕčal taxikár Filip Jakubec, ktorý sa neštítil ani arogantného správania voči súperom, pričom im sám pripravil katastrofálne menu hodné dvoch bodov.

27-ročný mladík z Podpoľania, ktorý priznal, že má po svojom boku o 11 rokov staršiu partnerku, sa stal okamžite predmetom internetových diskusii, kde sa ho však zastal jeho údajný kamarát. „Ten mal tvrdiť, že Filip postupoval podľa scenára, za čo bol finančne ohodnotený. Všetko podpísal a robil podľa scenára za peniaze. Neviem, ako to bolo presne a nemôže vyzradiť tajomstvo. Asi si myslel, že bude lepšia zmluva a nebude musieť robiť všetko, čo mu povedia. Lenže pri podpísaní je už pozde a musí. Toto je Jojka,“ napísal istý Martin.

Televízia JOJ má však na vec celkom iný názor a podľa ich vyjadrenia bol účastník šou autentický. ,,Súťažiaci Filip sa do šou Bez servítky prihlásil sám a nakrúcanie absolvoval rovnako ako všetci ostatní. Odmietame nepodložené tvrdenia zo sociálnych sietí, že Filip konal na základe špeciálneho scenára, ktorý bol iný ako u ostatných účinkujúcich. Každý súťažiaci sa v relácii vyjadruje sám za seba a ich konanie je autentické,“ prezradila pre portál SlovakWoman.sk hovorkyňa televízie Lucia Tuhelová.

,,Súťažiaci získavajú za nakrúcanie honorár 1 000 € a v prípade, že vyhrá, dostane ešte 500 €. Žiadne ďalšie prostriedky, okrem toho, že dostanú približne 100 EUR na potraviny, súťažiaci nedostávajú,“ dodala hovorkyňa Jojky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: joj.sk, IG/tvjoj