Aj keď v mnohých krajinách sveta už spoločnosť s pochopením akceptuje právo milovať osobu rovnakého pohlavia, drvivá väčšina homose*uálov má neustále strach priznať svoju orientáciu. Jedným z tých, ktorí o nej otvorene hovoria, je najnovšie slovenský spevák David Key, pričom len pred pár hodinami prišiel s nečakaným priznaním.

Spevák David Key, ktorý má na svojom konte spolupráce s Gizkou Oňovou, Gipsy Čáve či Ondrejom Kandráčom, sa odhodlal k prekvapujúcemu odhaleniu. Na sociálnej sieti Instagram fanúšikom len pred okamihom prezradil, že inklinuje k mužom, aj keď ho viacerí presviedčali, aby tak neurobil kvôli verejnému odsúdeniu. „Idem sa vám nie priznať, lebo som nespáchal nič zlé, ale otvorene povedať. Som na chalanov,“ začína svoje rozprávanie mladík, ktorý už viac nechce konať len zo strachu, aby zapadol.

,,Ja volím šťastie, a preto vám otvorene po dlhých škaredých nátlakoch chcem povedať, že som na chalanov. Pamätám si, ako mi vravievali, že keď to poviem, tak môžem zabudnúť na celú svoju kariéru. Aj keby mi to malo “zničiť” čokoľvek, čo verím, že sa nestane, na to, aby som ja mohol fungovať, a taktiež moja pripravovaná tvorba, aby som mohol byť šťastný aj vo svojom súkromí a s niekým, tiež robiť šťastými aj vás, aby som mohol byť bližšie k vám a otvorenejší, som to mal potrebu vám povedať. To neznamená, že som iný, stále je to David Key, len otvorenejší,“ hovorí otvorene bývalá tvár relácie Bez servítky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/davidkeyofficial