David svoje vyjadrenia poriadne prepískol: Dôrazné varovanie režiséra!

Dátum:

Nedávno mali diváci možnosť vidieť na televíznych obrazovkách kontroverznú päticu súťažiacich v kulinárskej relácii Bez servítky. Jednou z účinkujúcich sa stala aj bývalá hviezda niekoľkých reality šou Nora Kabrheľová, ktorá sa po dlhom čase rozhodla opäť zavítať pred kameru. Ako to už býva zvykom, v jej prítomnosti bolo o konflikty a zábavu postarané.

Diváci mohli pred pár dňami sledovať ďalších súťažiacich v relácii Bez servítky, pričom sa tentokrát v skupine ,,kuchárov“ objavila Nora Kabrheľová a spevák David Key. Na začiatku natáčania sa označili za kamarátov, no ich vzťah sa veľmi rýchlo zmenil. Dochádzalo k vážnym roztržkám a vzájomnému obviňovaniu.

25-ročný influencer sa na sociálnej sieti veľmi rád vyjadroval k odvysielaným častiam, a dokonca neskrýval hnev nad správaním sa rodáčky z Košíc. Podľa jeho slov zničila ich kamarátstvo za peniaze, keďže mala dostať honorár v sume 8 500 eur. Vyjadrenia Davida boli odvážne vzhľadom na to, že podpísal zmluvu o mlčanlivosti tak, ako každý z účinkujúcich.

Televízia JOJ však stráca trpezlivosť, čo potvrdil aj samotný režisér relácie Tomáš Eibner. David Key má na sociálnej sieti šíriť klamstvá a polopravdy s cieľom očistiť svoje meno, v dôsledku čoho porušil zásadný bod v zmluve, s ktorou bol uzrozumený. V prípade, ak bude pokračovať v šírení ďalších informácií, firma jojkárskeho režiséra sa obráti na súd. ,,Bol kontaktovaný producentom dňa 24. 3.2022, za čo sa ospravedlnil, že zbytočne to prepískol,“ dodal Eibner pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: TV JOJ, FB/Bez servítky-TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...