Tvrdé slová politológa: TOTO bude výlučne Matovičova vina!

Dátum:

Politická situácia v krajine je čoraz viac pod drobnohľadom spoločnosti vrátane politológov, ktorí v konaniach verejných činiteľov vidia možno omnoho viac ako bežný občan. So svojimi poznatkami sa najnovšie podelil jeden zo známych odborníkov.

Napäté vzťahy medzi Richardom Sulíkom a Igorom Matovičom sú viac ako frustrujúce a mnohí občania sú presvedčení, že vzájomné osočovanie pandémiu koronavírusu rozhodne nevyrieši. Nedávne zverejnenie nahrávky z rokovania vlády nepríjemne prekvapilo aj bezpečnostného analytika Juraja Zábojníka, ktorý to považuje za veľmi nebezpečný krok.

Nasledovali ďalšie útoky zo strany premiéra, ktorý obvinil šéfa liberálov zo smrti 4,3 tisíca potenciálnych obetí ochorenia COVID-19 vrátane ďalších osobných atakov. To už aj samotného predsedu strany SaS zdvihlo zo stoličky a rozhodol sa brániť, pričom upozornil, že práve toto obvinenie má už aj trestnoprávnu rovinu.

K celému incidentu sa vyjadril i politológ Radoslav Štefančík, ktorý Sulíkovú reakciu považuje za pochopiteľnú. ,,Matoviča možno Sulíkovo doterajšie chladné nereagovanie vyprovokovalo k ďalším útokom. Ak padne vláda, bude to Matovičova vina,“ uviedol pre plusku.sk, pričom je zrejmé, že predsedovi vlády sa hádzanie všetkej viny na jedného z koaličných partnerov môže vypomstiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YT/SME, FB/Radoslav Štefančík, OĽaNO

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....