Vedeli ste, že spevák, herec a model Matúš Kolárovský je aj moderátor? Yael, ako znie umelcova prezývka, pracuje v Dobrom rádiu, kde si nedávno zavolal ako hosťa jedného člena rodiny. Rozprával sa so speváčkou Danielou Nízlovou, tetou svojej dcérky Ney. Pozrite sa, v čom prišla se*y Twiinska oblečená!

Matúš Kolárovský sa pred časom stiahol zo sociálnych sietí a s fanúšikmi prestal úplne komunikovať. Dôvodom je, že pár dní predtým, než oznámil, že si necháva čas pre seba, vyšiel verejne s kontroverzným priznaním. Yael odhalil temnú minulosť a svoju závislosť na omamných látkach.

Napriek tomu, že sa spevákovi veľa ľudí otočilo chrbtom, mamička jeho dcérky Ney sa postavila zaňho a rovnako tak aj celá jej rodina. Matúš ich pravidelne navštevuje a absolvuje tiež s nimi rôzne výlety.

Drogová kauza Matúša Kolárovského: Konečne prehovorila Twiinska!

V pracovnom živote sa mladý otecko angažuje aj v rozhlasovom éteri. V Dobrom rádiu má vlastnú talkshow Friendzone, kde spovedal  “švagrinú” Danielu Nízlovú. Krásna Twiinska zavítala do štúdia v priliehavom koženom tope, v ktorom sa nedali nevšimnúť vykúkajúce bradavky. Poslucháči mali síce speváčku bez obrazu, ale to, aká bola se*y, mohli vidieť aspoň vďaka Instagramu!

twiinska

twiinska

Zdroj/Foto: Instagram/dobreradio, danielatwiins, matuskolarovsky