Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom dnes sú z oboch sestier už krásne mamičky vytúžených dcérok. Kým Daniela porodila dieťa futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi, s ktorým už netvorí pár, šťastie na lásku nemala ani jej dvojička Veronika.

Veronika Nízlová prekvapila v júli minulého roka fanúšikov informáciou, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Potom, čo sa len pár mesiacov predtým rozviedla s dlhoročným partnerom Tomášom, verejnosť zaujímalo, kto je otcom rozkošnej Ney, pričom speváčka držala informáciu v tajnosti. Napokon však predsa len vyšlo najavo, že twiinska prežila krátky románik s hercom a spevákom Matúšom Kolárovským, avšak dvojica netvorí pár.

Otcovstvo napokon 20-ročný mladík priznal na sviatok sv. Valentína, kedy vydal singel My, kým vo videoklipe drží v náručí malé dievčatko. Len pár týždňov od tohto momentu nechali v sobotu (21. mája) hrdí rodičia polročné dievčatko pokrstiť menom Nea Anna. Ako krstnú mamu oslovila Veronika s Matúšom Danielu Nízlovú a krstným otcom je dlhoročný priateľ speváčok, podnikateľ Tomáš Stríž.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins, danielatwiins, twiinsmusic