Lobotka prehovoril o nečakanom rozchode: Takýto má vzťah s Twiinskou!

Dátum:

Veronika a Daniela Nízlové (35) sa v priebehu posledných dvoch rokov stali obe mamičkami, pričom vzťahy s oteckami im ani jednej, žiaľ, nevydržali. Sestry z dua Twiins sú tak na výchovu dievčatiek samy, pričom s bývalými polovičkami sa snažia udržiavať korektné vzťahy.

V polovici januára oslávila rozkošná Linda, dcérka Daniely Nízlovej a futbalistu Stanislava Lobotku (27) dva roky, avšak len dva mesiace predtým oznámil kedysi zamilovaný pár nečakaný rozchod. „Naši vnímali Stanka ako svojho syna, mali k nemu veľmi pozitívny vzťah. Takže to znášajú ťažko, naozaj sme ako celá rodina vychádzali priam ukážkovo. Ani ja to neviem doposiaľ vstrebať,“ prezradila speváčka svojho času pre Nový Čas Nedeľa.

Daniela, ktorú medzičasom bolestivý rozchod ako tak prebolel, je momentálne na výchovu dcérky sama, pričom pomáhať jej majú rodičia a sestra Veronika, ktorá je dnes taktiež mamičkou. Aj keď sa Stanislav Lobotka k téme rozchodu doposiaľ nevyjadroval, na galavečere Futbalista roka predsa len poodhalil trochu zo svojho súkromia. Prezradil, že dcérka Linda je pre neho prioritou číslo jeden, pričom s Danielou majú mať napriek rozchodu taktiež bezproblémový vzťah.

„Napriek všetkému si myslím, že náš vzťah je normálny. Rozprávame sa, komunikujeme a obaja sa hlavne snažíme, aby sa dcérka Linda mala dobre a vyrastala úplne normálne a bolo všetko v tomto smere v poriadku. Takže z tohto pohľadu si myslím, že je to v pohode,“ prezradil pre Šport24.sk s tým, že s Lindou voláva takmer každý deň a plánujú aj návštevu v Neapole.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Šport24.sk | Foto: IG/stanleylobotka37

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...