Po dramatických udalostiach na Farme, kedy musela byť Monika pre problémy so srdcom hospitalizovaná, došlo k veľkému zvratu. Farmári dostali šokujúcu správu a Miša sa nezdržala… TOTO z nej vypadlo!

Na Farme došlo pred pár dňami k dramatickej udalosti, keď prišlo Monike po tretíkrát nevoľno a po príchode zdravotníkov musela byť hospitalizovaná. Mamička troch detí nezvládala teplo, nedostatok tekutín, odlúčenie od rodiny ako aj to, že nezapadla do skupiny chudobných. Posol doniesol farmárom zlú správu a Monika sa už na statok nevráti.

Medzi súťažiacimi sa okamžite vynorila otázka, kto nahradí vypadnutú brunetku, no aj na to mal posol okamžitú odpoveď – na statok sa vráti posledný vypadnutý na rovnaké miesto, odkiaľ odišla Monika. V preklade to znamená, že na Farmu zavítajú vypadnuté Twiinsky, ktoré by sa ale mali pridať k tímu chudobných!

Táto správa potešila snáď najviac Michaelu, ktorá si už brúsi zuby na príchod dvojičiek do zhoršených podmienok. Jej radosť z príchodu speváčok do časti chudobných si nemohol nevšimnúť ani Robo, ktorý jej za škodoradosť a intrigovanie povedal svoje. Miša si ale zatiaľ z jeho slov veľa nerobí a zrejme mieni pokračovať v taktike. Ako sa k novej situácii postavia aj samotné Twiinsky, ktoré si medzičasom prekvapene pozreli všetky časti Farmy spolu s hanlivými výrokmi na svoje osoby, sa dozvieme už v nasledujúcich častiach.

Zdroj │ Foto: YouTube, farma.markiza.sk