Farmári si v jubilejnom ročníku môžu okrem “bežných” žien poobzerať zblízka aj tie celebritné. Na statku si túto príležitosť nenechali ujsť ani Peter s Dominikom, ktorí Twiinsky vysmiali za ich veľké zadky. To ale zrejme netušili, aký odkaz dostanú od dvojičiek.

Celebrity to na Záhorí tiež nemajú jednoduché a okrem nenávisti či závisti si museli zlíznuť aj osobnú kritiku od “obyčajných” farmárov. Chlapi sa na statku neobzerajú len po ženách z chudobnej skupiny, ale očko im poškuľuje aj po celebritných postavičkách v plavkách. Počas horúcich dní mali možnosť vyobzerať si do sýtosti každú jednu a svoje hodnotenia si nenechali len pre seba.

Potom, čo sa Táňa a Miška obuli do veľkých zadkov Twiinsiek, sa k nim pridal aj Peter s Dominikom, ktorí majú na farmárky zálusk a video nasvedčuje tomu, že medzi oboma párikmi už preskočila povestná iskra. Aj keď si však farmári mysleli, že speváckemu duu poriadne naložili bez patričnej odozvy, mýlili sa.

Ku Twiinskam sa totiž správa o nemiestnych poznámkach farmárov na veľké zadky dvojičiek doniesla a následne ukázali, že rozhodne nie sú žiadne krehotinky. Na Instagrame totiž poslali farmárom s veľkými ústami ostrý odkaz: “Lepšie veľké ri*e ako veľké brucho,” odpinkali ohováračov. Je tak malá pravdepodobnosť, že by sa Twiinsky po skončení Farmy stretli s niekým z neprajníckej štvorice.

Zdroj │ Foto: YouTube, Tv Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.