Únik intímnych fotiek bola kampaň: Dominike sa to však SKUTOČNE stalo!

Dátum:

Koncom uplynulého týždňa a počas víkendu šokovali celé Slovensko viaceré známe osobnosti, ktoré informovali svojich fanúšikov o úniku súkromných dát. Kým herečka Dominika Kavaschová či speváčka Emma Drobná pred verejnosťou „priznali“, že sa im anonym vyhráža zverejnením ich pikantných fotografií, Superstar Adamovi Pavlovčinovi mali ukradnúť prvý oficiálny singel.

V predchádzajúcich dňoch zaplavili sociálne siete príspevky viacerých domácich celebrít, ktoré s hanbou priznávali, že sa ich intímnych záberov zmocnil neznámy hacker. Dominika Kavaschová, Zdena Studenková, Emma Drobná, Filip Šebo, Martin Klinčúch i Adam Pavlovčin mali byť obeťami anonyma, ktorý za ich materiály žiadal finančnú hotovosť, či dokonca bitcoiny.

Ako sa napokon ukázalo, za všetkým stojí slovenský operátor Orange, pričom osobnosti domácej scény priznali, že sú súčasťou rozsiahlej kampane. Aj napriek tomu však Dominika Kavaschová predsa len priznala, že pred rokmi mala skutočne podobné skúsenosti. „Príbeh, ktorý som vám povedala, síce nebol aktuálny, ale naozaj sa stal a stal sa pred niekoľkými rokmi,” prezradila herečka.

K situácii malo dôjsť, kedy bola ešte mladou študentkou: „Tá predstava, že mi niekto zničí to, na čom tak veľmi driem, pracujem a na čom mi tak veľmi záleží, hneď na začiatku bola pre mňa nepredstaviteľná. To je hrozná predstava,“ povedala otvorene Dominika. „Tá predstava, že niekto manipuluje vašimi osobnými vecami a vy neviete, kto to je, je hrozná,” pokračuje.

Práve z tohto dôvodu sa rozhodla zúčastniť kampane, ktorou mienila varovať všetkých svojich fanúšikov pred nebezpečenstvom na internete. „Naozaj mám tú skúsenosť, že internet je nebezpečné miesto a okrem nás dospelých sa vlastne na ňom vlastne pohybujú aj tí najmenší, čo je trošku, čo je trošku, čo je dosť veľký prúser. Preto som hneď súhlasila a stala som sa tvárou tejto kampane, tak ako aj iné mnohé osobnosti. Neviem, či aj oni s tým mali osobnú skúsenosť, každopádne pre mňa to bolo dôležité ísť do toho,” povedala vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/donda_kawa

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...