Druhá séria obľúbenej šou Ruža pre nevestu sa blíži do finále. Tento piatok sa diváci Markízy dozvedia, ktoré tri krásky budú v najlepšej trojke. Na internete sa už stihli objaviť údajné výsledky.

Nie je žiadnym tajomstvom, že šou Ruža pre nevestu sa natáčala v predstihu. A hoci výsledky romantickej televíznej zoznamky poznajú mnohí, ktorí boli do nej zainteresovaní, oficiálne o nich musí každý mlčať.

Skryté kamery? Natáčanie Ruže prebiehalo horšie, ako si myslíte!

Ako to ale býva zvykom, vždy sa nájde niekto, kto si pustí jazyk na špacír. Veď pri takom množstve ľudí zapojených do projektu je naozaj ťažké ustriehnuť, aby dotyční za každých okolností mlčali. Aj preto sa už na internete začali objavovať výsledky, o ktorých vo veľkom diskutujú i fanúšikovia v skupine na Facebooku Ruža pre nevestu 2.

Viacerí sa zmienili, že na Wikipedii zahliadli, že na treťom mieste by mala skončiť Lara, na druhej priečke Julie a prsteň od Radka Urbanyaka vraj dostane Stanka. Avšak treba podotknúť, že Wikipedia nie je dôveryhodný zdroj a prispievať na ňu môže naozaj ktokoľvek. Ďalšia diváčka napríklad spomínané poradie vyvrátila. ,,Všetci hovoria, že vyhrala Stanka. Ale zdroj (Radkova kamoška) povedala, že vyhrala Juli…” uviedol anonym.

Ktorá informácia je napokon pravdivá a či vôbec niektorá z nich, sa dozvieme už čoskoro.

Zdroj/Foto: Facebook/Ruža pre nevestu 2 (2024) 🌹 | II. séria | SK