Prezidentka Zuzana Čaputová môže byť na svoje pôvabné dcéry právom hrdá, pričom mladšia z nich žne mimoriadne úspechy na scéne modelingu. 18-ročná Emma má za sebou viaceré vydarené kampane, avšak naposledy mala pózovať s mužom, ktorý celkom nezapadá do “prezidentského protokolu”.

Emma Čaputová, dcéra hlavy štátu Slovenska, rozvírila hladinu, keď sa v októbri minulého roka predviedla ako modelka na exkluzívnej akcii Fashion Live 2021. Kým niektorí ju za účasť na móle odsúdili, mnohí videli v mladej kráske potenciál, v dôsledku čoho sa presadila aj v ďalších kampaniach. Najnovšie sa jej podarilo dostať na titulnú stranu prestížneho magazínu Vogue, pričom na fotení sa spoznala aj s hviezdou filmov pre dospelých.

„Nemyslím si, že je správne, ako sa niektorí správate k Emme. Ona je v pohode baba, normálne som sa s ňou rozprával. Je skromná baba,“ povedal na adresu Emmy v jednom zo svojich príspevkov herec John Leto. Ako zároveň tvrdí, dcéra prezidentky všetok úspech dosiahla sama a ak by nevyzerala dobre, na titulke Vogue by sa rozhodne neobjavila „Adam, Thali, Kryštof, Emma – nové tváre česko-slovenského modelingu patria ku generácii Z,“ napísal k fotografii samotný magazín, pričom Emma sa poďakovala za úžasnú skúsenosť s nesmierne šikovnými ľudmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/emma_caputova, arsenyjabiev, vogueczechoslovakia, FB/Vogue CS