Nádherné róby, plesové účesy, módne doplnky. To všetko ste mali možnosť zhodnotiť v našej ankete o novú kráľovnú Plesu v opere pre rok 2019. Toto je vaša víťazka!

Ples v opere nechal počas svojho 19. ročníka zažiariť všetky dámy bez rozdielu veku, ktoré predviedli svoje róby a účesy v historickej budove SND. Medzi najväčšie favoritky patrili spomedzi prítomných jednoznačne dcéra Borisa Kollára Alexandra či samotná moderátorka plesu Lucia Hurajová. Známa slovenská rebelka ale plesajúcim poriadne naložila, keď prezradila, čo si o celej akcii myslí.

O to väčšie prekvapenie zrejme nastane, keď sa dozviete meno novej kráľovnej. Je ňou totiž debutantka, ktorá napriek tomu, že nepatrí medzi modelky, absolútne odrovnala prítomných krásnymi ružovými šatami. Áno, tušíte správne. Víťazkou pre rok 2019 sa stala komička a moderátorka Farmy Eva Evelyn Kramerová, ktorej šaty navrhol jej kamarát a návrhár Milan Švingal (ten sa takto neuveriteľne zmenil za posledných 10 rokov).

Evelyn získala spomedzi 1 751 respondentov až 21 % vašich hlasov. So 14 % sa delia o druhú a tretiu priečku Ivana Regešová a dcéra Borisa Kollára Alexandra. Evelyn si musela okrem bežného stresu z príprav užiť aj strach z prvého vstupu na prestížnu spoločenskú akciu, a o to srdečnejšie jej gratulujeme k víťazstvu u našich čitateľov.

Kráľovná Plesu v opere 2019 – Eva Evelyn Kramerová

2. miesto – Dcéra Borisa Kollára Alexandra

3. miesto – Ivana Regešová

Foto: Instagram