Od finále druhej série šou Ruža pre nevestu ubehli takmer tri týždne. Po odvysielaní poslednej časti sa dievčatá stretli na chate, kde však niektoré neprišli. Spoločnú párty odignorovala aj Stanka.

Počas troch mesiacov boli diváci šou Ruža pre nevestu svedkami nejednej drámy. Kým niektoré sa vysvetlili ešte na Srí Lanke, iné ostali visieť vo vzduchu.

Stanka vraj vymenila Radka za známeho politika: Zábery ako dôkaz!

Po odvysielaní finále TV Markíza ružičky opäť spojila a dala im príležitosť, aby si konflikty vysvetlili na chate. Azda najväčší bol medzi Pocahontas, Dolli a Larou, ktorá si dievčatá pohnevala pri stoličkovom tanci a aj nacvičovaní choreografie pre Radka. Dolli tak najmladšiu nevestu označila za hada na krku a následne zo šou odstúpila.

Bol škandál s Dolli zinscenovaný? Toto sa dialo v zákulisí!

Krásky vojnovú sekeru nezakopali ani pri spoločnom stretnutí. Okrem konverzácie medzi nimi prišlo na chate, samozrejme, aj k ďalším zaujímavým momentom. Viaceré nevesty ale do Banskej Štiavnice nedorazili. Ďalšiemu natáčaniu dali košom napríklad Sára, Veronika, Verona, Jennifer, Lucy, ale i samotná víťazka Stanka, čo viaceré dámy prekvapilo. ,,Nemala ani také ego, aby sem došla,” skonštatovala Dolli v závere epizódy.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk