Aneta Parišková ukončila chemoterapiu: Moderátorkine slová plné pokory!

Dátum:

Začiatkom mája šokovala moderátorka Aneta Parišková (47) verejnosť, keď prostredníctvom sociálnej siete fanúšikom oznámila, že zvádza tvrdý boj s rakovinovým ochorením. Fotografia priamo z nemocničného lôžka zarmútila množstvo jej priaznivcov, avšak ani trpká diagnóza neobrala sympatickú tvár televízie JOJ o úsmev a chuť bojovať.

Moderátorke Anete Pariškovej bol v prvej polovici roka diagnostikovaný v oblasti hrude non-hodgkinov lymfóm. Aj napriek skutočnosti, že v dôsledku chemoterapie prišla o vlasy a väčšinu dní musela tráviť v nemocnici, nestrácala dobrú náladu, pričom sa začiatkom júla objavila aj vo vysielaní televízneho spravodajstva. Jojkárska moderátorka, ktorá sa musí už navždy vzdať darovania krvi, len nedávno začala podstupovať ďalší cyklus chemoterapie. Ako len pred okamihom prezradila, ten má od apríla, odkedy strávila na lôžku dokopy 45 dní, úspešne za sebou!

„Vďaka skvelej starostlivosti lekárov, sestričiek, sanitárov a pani upratovačky Ivetky som si aj v nemocničnej izbe dokázala udržať psychickú pohodu a dobrú náladu. Tá mladá dáma na fotke je moja ošetrujúca lekárka počas hospitalizácie, MUDr. Barbora Kašperová. Je nielen profesionálna a múdra, ale aj veľmi ľudská. Stihli sme sa rozprávať nielen o chorobe, ale aj o všeličom inom a veľa sme sa nasmiali. Ďakujem!“ nešetrí Aneta chválou. „Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť. Čo bude ďalej, uvidíme… Zatiaľ sa budem snažiť len NORMÁLNE ŽIŤ,“ dodala moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...