Prešlo len pár hodín od nečakanej a šokujúcej smrti výborného umelca Dana Heribana, ktorý nás opustil vo veku 43 rokov. Mladý otec troch synov a milujúci manžel mal už počas predošlého dňa trpieť silnými bolesťami chrbta, ktoré ho dohnali k lekárovi do nemocnice.

Istý neurológ sa dokonca zamýšľa, či bol herec poslaný v nemocnici aj na kardiológiu, aby sa odhalil problém so srdcom. Jeho život však už nič nevráti. Kolegovia z brandže prijali vo štvrtok pozvanie do obľúbenej markizáckej relácie Teleráno, ktorá sa však niesla vo veľmi smutnom duchu.

Herec Peter Sklár si zaspomínal na Dana so slzami v očiach: “Dano bol úžasný. Tá jazda s ním, keď sme deväť rokov točili Hornú Dolnú, bola parádna. Bol to nádherný úsek života. Dano bol vtipný, nebol to jednoduchý človek, ale bol čistý, priamy, mal svoj názor a úžasne ho presadzoval. A hlavne z neho ten talent normálne prskal,” rozpráva.

Úžasné spomienky má na herca aj režisér Nikita Slovák: “Na Danovi som mal rád, že bol taký svoj. On nebol, ako povedal Peťo, jednoduchý človek, že natriem ťa na chleba alebo čo. Jeho si musel človek získať a bol nesmierne talentovaný,” uviedol so stekajúcou slzou po tvári. Plač neudržala ani herečka Eva Pavlíková, ktorá cez videohovor opísala herca ako človeka so srdcom plným lásky. “Je mi ľúto, že musíme o ňom hovoriť už v minulom čase, ale v našich srdciach bude stále,” dodala umelkyňa, pričom smútku sa neubránila ani moderátorka Kvetka Horváthová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Dano Heriban, Televízia Markíza/Teleráno