Umeleckú obec, verejnosť, a predovšetkým rodinu a blízkych mimoriadne zasiahla náhla smrť výborného slovenského herca a hudobníka. Daniel Heriban poslednýkrát vydýchol vo svojom dome v Svätom Jure, kde si musel privolať záchrannú službu.

Daniel Heriban zomrel nečakane vo veku 43 rokov, pričom pred niekoľkými hodinami k nemu bola privolaná záchranka. Ani tá však už hercovi a hudobníkovi, u ktorého došlo k zástave srdca, nedokázala pomôcť. Skvelý umelec tak za sebou zanechal smútiacu manželku Kamilu a tri deti, synov Thea, Viktora a Martina.

Kamilu Heribanovú, ktorá aktuálne účinkuje v seriáli Mama na prenájom, si pritom zobral za manželku v roku 2016. Pred ňou bol dva roky ženatý so Slávkou Halčákovou, no ich manželstvo skončilo veľmi rýchlo pre osobné nezhody.

So svojou láskou Daniel ešte pred tromi dňami zverejnil dojímavé zábery z prírody. Z fotiek dvojice srší pohoda, láska a pokoj. V tom čase ešte nikto netušil, že osud ich cesty onedlho odlúči. Smutnej správe nemôžu uveriť ani fanúšikovia a známi, ktorí v komentároch vyjadrujú rodine zosnulého úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Dano Heriban, Televízia Markíza