Trojnásobná vražda a následná samovražda otriasli nielen Michalovcami, ale aj celým Slovenskom. Hoci sa však predpokladalo, že podnikateľ Stanislav mal na vraždu rodiny použiť svoju strelnú zbraň, všetko je napokon inak. Manželku a dve deti mal zniesť zo sveta TAKTO!

53-ročný podnikateľ Stanislav mal v Michalovciach v bytovke na druhom poschodí zavraždiť svoju manželku Eriku a dve deti, 14-ročnú Zuzanu a 12-ročného Martina. Napokon si siahol aj na vlastný život. Doposiaľ sa predpokladalo, že všetky štyri úmrtia prebehli v krátkom čase, keď muž použil na vyvraždenie rodiny svoju strelnú zbraň. O situácii rodiny prehovorili aj okolití susedia z paneláku.

Ako odhalil portál Noviny, všetko sa udialo inak. Stanislav namieril zbraň len na seba, ostatných členov rodiny mal zabiť iným spôsobom. Na ich telách sa nenašli vonkajšie zranenia, a tak existuje podozrenie, že deti aj Eriku muž zadusil alebo otrávil. Presnú príčinu smrti potvrdia podľa slov košickej policajnej hovorkyne Jany Mesárovej až výsledky expertízy.

Výrazne zarážajúcejšie slová vyriekol psychológ Marek Madro: “Chcel to urobiť tak, aby v nich nevyvolal pocit strachu a obáv. To je na tom celom ešte oveľa desivejšie,” myslí si. Stanislav mal pritom troch najbližších členov rodiny zabiť v priebehu víkendu a následne zmazať ich kontá na sociálnej sieti. S mŕtvymi telami ostal v byte ešte niekoľko dní, zavolal svojmu bratovi a napísal údajne viacero listov na rozlúčku. Po dvoch dňoch sa napokon zastrelil. Vyšetrovanie hroznej rodinnej tragédie však aj naďalej pokračuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ