1. januára došlo na východe Slovenska k tragickej udalosti, keď 46-ročnú ženu z Michaloviec dobodal doposiaľ verejnosti neznámy páchateľ. Ako informovala polícia, podozrivého vraha mala zadržať len pár hodín po ohavnom skutku!

Na Nový rok došlo v širšom centre Michaloviec k desivému skutku, po ktorom vyhasol život 46-ročnej zdravotnej sestry Eriky. V skorých ranných hodinách ju mal dobodať neznámy páchateľ, pričom verejnosť mala možnosť vidieť aj šokujúce posledné chvíle zúfalej ženy, ktorá márne volala o pomoc.

“Môžeme potvrdiť, že dnes v skorých ranných hodinách polícia zadržala osobu podozrivú z tohto skutku. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, vykonávané ďalšie potrebné procesné úkony, nateraz bližšie informácie nie je možné poskytnúť,” uviedla k prípadu polícia len pred okamihom.

Ako priblížil denník Plus jeden deň, polícia mala chytiť páchateľa vďaka špičkovej práci vyšetrovateľa Jána Zaloma. Podľa informácii TV JOJ zachytili mladíka z miestnej osady vo vlaku smerujúcom do Českej republiky.

Polícia pred pár hodinami upozornila aj na nebezpečný hoax, ktorý na sociálnych sieťach šíril profil s názvom “Anka Zkuchyne”. Zdieľala totiž fotografiu konkrétneho muža, ktorého označila za vraha, čo však polícia označila za nezmysel.

„Táto dezinformácia zároveň zverejnenú osobu vystavuje nebezpečenstvu v podobe fyzického násilia – vyhrážkami sa to v diskusnej časti len tak hemží. Z tohto dôvodu sme túto informáciu odstúpili Polícia SR – Prešovský kraj, v ktorého územnej právomoci sa má dlhodobo nachádzať prevádzkovateľ profilu,“ uviedla stránka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: polícia, Plus jeden deň, TV JOJ