Jedna zo zakladajúcich členov strany SNS už niekoľko rokov nepôsobí v aktívnej politike, no stále intenzívne sleduje dianie na parlamentnej pôde. Svoje názory pravidelne prezentuje na sociálnej sieti, pričom je zrejmé, že ju vyjadrenia či konania politikov nesmierne rozčuľujú.

V posledných dňoch sa na verejnosti rozoberá dcéra Zuzany Čaputovej, ktorá má našliapnuté na úspešnú kariéru modelky. Nedávno sa objavila aj na prehliadkovom móle na Fashion Live 2021, na čo neadekvátne zareagoval poslanec Tomáš Taraba. Kauzou sa začali zaoberať aj ďalší poslanci, ktorí požadovali od Tarabu, aby sa ospravedlnil samotnej prezidentke.

Konflikty poslancov i rázne vyjadrenie našej hlavy štátu neušli ani bývalej podpredsedníčke Národnej rady SR Anne Belousovovej, ktorá iba neveriacky krúti hlavou. Celú aféru považuje za zbytočnú a prehnanú. Rodáčka z Vysokej nad Kysucou totiž nerozumie, čo to má spoločne s prácou, ktorú majú politickí predstavitelia vykonávať vo vláde či v parlamente.

Bývalá politička sa tak napokon rozhodla poslať politikom otvorený odkaz. ,,Slovensko ide ku dnu a dva dni sa politici, médiá, ba dokonca parlament venujú nejakej 17-ročnej dievčine. Vážení, my nie sme monarchia. Prezidentka nie je kráľovná a jej dcéra nie je princezná. Venujte sa tomu, za čo ste platení,“ pripomenula poslancom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Anna Belousovová  |  Foto: YT/NAS TV, FB/NR SR, FB/Zuzana Čaputová