Televízny projekt Love Island sa tešil na obrazovkách TV Markíza veľkej popularite, pričom mladí účastníci šou si prišli nájsť do vily na Kanárskych ostrovoch svoju spriaznenú dušu. Aj keď by si mnohí mohli myslieť, že po vypnutí kamier sa cesty párov rozídu, opak je pravdou a tri z nich to spolu ťahajú až dodnes!

Diváci reality šou Love Island boli spočiatku skeptickí, keď tvorcovia programu avizovali, že mladí Česi a Slováci si budú v relácii hľadať skutočnú lásku. Kým Peter Havránek a Gabriela Gašparová spolu aktuálne žijú v jednej domácnosti a nedávno sa vrátili z romantického Paríža, víťazi šou, ktorým fanúšikovia poslali najvyšší počet hlasov, prekvapili celkom inými zábermi!

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek len pred niekoľkými hodinami zverejnili fotografie ako novomanželský pár, pričom k záberom pripojili len záhadné číslo tri a srdiečko. Blížiaci sa Valentín môže napovedať, že dvojica chystá nejaký projekt plný lásky, no ich priaznivci sú presvedčení, že spolu čakajú potomka. Nech je ako chce, víťazom Love Islandu to v svadobnom mimoriadne pristane a snáď sa už čoskoro dozvieme význam záhadných fotografii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/chrebetova, markiza.sk