Finále Love Island: 75 000 € vyhral najzamilovanejší pár!

Dátum:

Televízia Markíza odštartovala 20. septembra vysielanie nového formátu Love Island, kde si súťažiaci vo vile mali nájsť pravú lásku. Najúspešnejšie dvojice sa prebojovali až do finále, kde sa napokon stretli tri zamilované páry. A tie dokonca plánujú svoju lásku rozvíjať aj po vypnutí kamier!

V prvej sérii šou Love Island sa celkovo vystriedalo 23 súťažiacich, ktorí po dobu 8 týždňov bojovali vo vile na Kanárskych ostrovoch nielen o lásku, ale aj sumu 75 000 €. Kým nikto z vypadnutých hráčov svoju spriaznenú dušu pred kamerami nenašiel, do finále sa prebojovali tri dvojice, medzi ktorými to iskrilo už dlhšie obdobie.

Medzi finalistov sa zaradili Vilém s Nikol, Pítr s Gabrielou a Martin so Slovenkou Laurou, ktorí bojovali o priazeň divákov. Finále sa napokon uskutočnilo priamo v honosnej vile, kde súťažiacich prišli podporiť ich rodinní príslušníci a priatelia. Žiadna dráma sa vo finále však nekonala a celé rozhodnutie o osude dvojíc prebrali do rúk televízni diváci.

Na treťom mieste skončili Vilém s Nikol, ktorí sa po šou plánujú navštevovať a budovať svoj vzťah, kým na druhom mieste sa umiestnili Pítr s Gabrielou. Ako model priznal, práve krásna brunetka je pre neho tou ženou, kvôli ktorej mieni ostať v Českej republike a pomaly sa začať usádzať. Víťazmi prvého ročníka sa napokon stali favorizovaní Laura s Martinom, pričom si okrem lásky odnášajú aj finančnú výhru vo výške 75 000 eur!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/voyo.sk, tvmarkizaofficial

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...