Gabriel Sedláček sa stal absolútnym, a zároveň aj stále úradujúcim víťazom jedenástej série reality šou Farmy. Napriek tomu, že zo začiatku ho diváci nemali radi a farmári na neho útočili, v závere sa stal jedným z finalistov, ktorému mnohí najviac priali. Vďaka krásnej výhre si tak konečne môže splniť svoje tajné sny.

Gabo si na statku získal priazeň divákov pre jeho pracovitú a nekonfliktnú povahu, ktorá ho napokon dostala až do finále. Vďaka svojej šikovnosti a podpore fanúšikov sa stal víťazom Farmy 11, pričom mu na účte cinkla krásna suma 75-tisíc eur.

V šou Farma X-tra pod taktovkou Martina Šmahela následne prezradil, že by rád cestoval a spoznával nových ľudí. Jeho sen sa v týchto dňoch stáva skutočnosťou.  ,,Som na Bali. Konečne si plním sen, cestujem skútrom po ostrove Bali. Neviem, ako dlho tu budem, asi o pár dní pôjdem inde. Ale toto je ešte len začiatok mojej cesty,” napísal 23-ročný Košičan na sociálnej sieti.

Aj keď sa mnohí domnievali, že dobrodružstvo prežije s nejakou ženou, opak je pravdou. ,,Poznáte ten: cestujú Východniar, Západniar a Čech…. Nie, to nie je vtip, ale zloženie môjho výletu,“ vysvetlil pri ďalšej fotografií exfarmár, pričom potvrdil, že zostava je čisto mužská.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/gabrielsedlacek3  |  Foto: Instagram/gabrielsedlacek3, Facebook/Televízia Markíza, markiza.sk