Víťazka šou Talentmánia zarmútila českých aj slovenských fanúšikov, keď pred verejnosťou priznala neľahký boj s rakovinovým ochorením. Sympatická speváčka však neprestáva bojovať a so slovami plnými odhodlania sa pravidelne prihovára priaznivcom, pričom ich informuje o svojej liečbe i pokrokoch.

Patrícia Janečková vyhrala v roku 2010 šou Talentmánia, kde nielen porotu, ale aj televíznych divákov očarila operným spevom. S odstupom času je z pôvabnej mladej ženy úspešná umelkyňa, avšak z pódií sa musela na určité obdobie, žiaľ, stiahnuť. “Pred pár dňami som od lekárov zistila, že ma čaká veľký boj. Rakovina bola, je a bude medzi nami, aj keď som si vždy myslela, že mladý rovná sa zdravý, nie je tomu tak. Výsledky biopsie preukázali zhubný nádor poprsia,napísala začiatkom februára na sociálnej sieti.

Len pred pár hodinami pritom zverejnila nový záber z nemocnice v Ostrave, kde podstúpila vyšetrenie metódou PET/CT. „O dva týždne mi končí jedna ťažká etapa a druhá začne. Mám za sebou už 14 chemoterapií a posledné dve pred sebou. Hlavné je byť stále pozitívny a užívať si život plnými dúškami,“ uviedla odhodlaná bojovníčka, ktorej lekári diagnostikovali rakovinu poprsia, pričom už onedlho ju čaká mastektómia.

Ako pri príležitosti narodenín len nedávno priznala, nikdy nečakala, že ako 24-ročná bude čeliť tak zásadnej chorobe. “Život je nevyspytateľný a má pre nás prichystaných množstvo prekážok, s ktorými musíme bojovať. Všetkým posielam veľa pozitívnej energie,“ napísala k fotografii z Talianska, kde je v parochni. Prajeme veľa zdravia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/patricia_janeckova, Patricia Janečková-oficiální profil