Dominika Cibulková sa už nejedenkrát stala terčom obrovskej kritiky, najmä kvôli svojej vášni ku kožuchom zo zvierat. Známy slovenský spevák jej ale naložil tak, ako snáď ešte nikto, pričom vyjadril nad tenistkou ľútosť…

Dominika Cibulková dokáže okrem výborných tenisových výkonov prekvapiť fanúšikov aj menej pozitívnymi stránkami. Kritike musí tenistka často čeliť najmä kvôli svojim drahým outfitom a kožuchom zo živých zvierat.

Milovníci zvieracej ríše tak Cibulkovej dávajú pravidelne pocítiť, že by si mala kupovať radšej umelé kožuchy a myslieť na osudy nevinných tvorov. Dominika si ale zjavne z kritiky nič nerobí a pod najnovšou fotkou v kožuchu zablokovala komentáre. Jej záľuba v huňatých módnych doplnkoch má ale nečakanú dohru.

Známy spevák Robo Papp si totiž tenistku podal ako doposiaľ nikto a verejne jej naložil na svojom profile: “Čajočka má nový kožuch a ja som si dnes uvedomil, že mi jej je vlastne ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu všetko. Už je len na ostatných, aby si z nej nebrali príklad,” rozohnil sa Robo a pod jeho statusom sa strhla búrlivá diskusia.

Kým jedny sa do tenistky obuli so slovami, že by mala siahnuť po umelých odevoch, ďalší sa Dominiky zastali a začali pochybovať, že kožuch je vôbec pravý. K takým sa pridala aj Veronika Nízlová z dua Twiins, ktorá má vo veci jasno: “Podľa mňa je umelý. Jazvec má asi 2-3 cm srsť, toto je podľa mňa leskimo,” vyjadruje sa k jednej z fotiek. Isté však ostáva, že samotná športovkyňa sa neraz pochválila svojou veľkou záľubou, pričom vo využívaní  zvierat na módne účely nevidela nič negatívne.

Robo Papp si podal Cibulkovú na verejnom profile

Dominiky sa zastala Twiinska Veronika

Zdroj: Facebook │ Foto: Instagram, Facebook, YouTube