Poslankyňa Romana Tabák sa dostala do povedomia občanov predovšetkým svojimi neustálymi verejnými trapasmi. To ju však neodradzuje pri plnení jej politických cieľov, pričom najnovšie sa rozhodla zabojovať o pozíciu starostky. Vo výsledkoch župných volieb skončila na nelichotivom mieste.

Romana Tabák na začiatku septembra priznala, že sa rozhodla kandidovať za starostku mestskej časti Staré Mesto. Dokonca nevylúčila, že by sa o pár rokov pokúsila aj o funkciu prezidentky. Vo svojom volebnom programe mala množstvo bodov, no mnohých občanov zaujala ponuka tréningov tenisu zadarmo pre deti rezidentov. Mala v pláne byť ich trénerkou, hoci nedokázala vysvetliť, ako by dokázala učiť tisícky detí každý týždeň.

Členka strany Sme rodina však svojou kampaňou voličov rozhodne neohúrila. Oficiálnym starostom časti Bratislava- Staré Mesto sa stal Matej Vagač zo ziskom 7 633 hlasov, čo predstavuje 50,3 % zo všetkých voličov. Bývalá teniska napokon pohorela na celej čiare, keďže jej hlas odovzdalo iba 216 ľudí, pričom ide iba o 1,42 % voličov.

Tabák mala ako poslankyňa fantastickú pozíciu na získanie si priazne voličov. Po viac ako dvoch rokoch v parlamente však nepresvedčila ľudí o jej politickej činnosti. Ako to býva zvykom, 31-ročná blondínka vidí výsledky volieb v úplne inom svetle. ,,Úprimne ďakujem za stovky hlasov! Kto je verný v najmenšom, je verný aj vo veľkom! Veľmi si vážim každý jeden hlas,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: volbysr.sk  |  Foto: volbysr.sk, FB/Romana Tabak