Romana Tabak za kúpanie v TANAPE dostala pokutu: Musela zaplatiť…!

Dátum:

Romana Tabak robí trapas za trapasom prakticky od momentu, ako sadla do poslaneckého kresla. Tentokrát však poriadne narazila, keďže musela niesť následky za jedno zo svojich nepremyslených konaní, ktorým sa ešte aj pochválila na sociálnej sieti.

Členka strany OĽaNO sa na konci júla tohto roka pochválila šokujúcim záberom. Kúpala sa totiž v Studenovodských vodopádoch v TANAPE, kde platí najprísnejší stupeň ochrany. Slováci ju okamžite upozornili na jej pochybenie, v dôsledku čoho fotografiu hneď vymazala.

To jej však nepomohlo, keďže inkriminovaný záber sa už rozšíril v médiách. Tabak sa napokon chcela z celej situácie vyvliecť tvrdením, že na sociálnej sieti iba zle označila miesto, kde sa nachádzala. Absurdným vyjadrením si len pohoršila a incidentom sa začala zaoberať Slovenská inšpekcia životného prostredia. ,,Som pripravená niesť zodpovednosť, ak som urobila niečo zakázané,“ odvážne si sypala popol na hlavu.

Politička v týchto dňoch napokon prezradila, v akej výške musela zaplatiť pokutu. ,,Inšpekcia životného prostredia mi zaslala rozhodnutie na základe prešetrenia celej situácie a uložili mi pokutu vo výške 500 eur za porušenie zákona o ochrane krajiny a prírody. Tú som dnes uhradila,“ povedala bývalá teniska pre topky.sk. Sama však priznala, že záver, ku ktorému došla inšpekcia, ju prekvapil. ,,Beriem to s pokorou, úprimne som nečakala tak vysokú pokutu,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Romana Tabak, Výbor NR SR pre európske záležitosti

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...