Vlado Voštinár patrí k neoddeliteľnej súčasti moderátorskeho tímu televízie JOJ. Jeho Inkognito či Nové bývanie sú medzi televíznymi divákmi už dlhodobo obľúbenými reláciami, nehovoriac o kráľovských zárobkoch, ktoré mu úspešné projekty vynášajú. Zarobené peniaze sa však rozhodol použiť na kúpu luxusného daru pre svoju manželku.

55-ročný jojkár sa moderovaniu venuje viac 20 rokov, pričom má za sebou niekoľko úspešných relácií, a dokonca  opakovane získal aj ocenenie OTO. Voštinár však musí svojej práci venovať dlhé hodiny strávené v štúdiu, cestovaniu cez Slovensko, keď s účinkujúcimi vyberá nehnuteľnosti, no zároveň brázdi našu krajinu krížom-krážom kvôli moderovaniu na firemných akciách.

Na jeho nabité pracovné tempo tak dopláca predovšetkým rodina. Rodák z Trnavy sa pri príležitosti narodenín manželky Klaudie rozhodol revanšovať. Moderátor prichystal oslavu so stovkou hostí, kde spoločne oslávili jej okrúhlu 50-ku. Najväčší šok však pani Voštinárová zažila, keď zistila, čo si pre ňu pripravila milovaná polovička.

Vlado totiž kúpil oslávenkyni luxusné vozidlo áčkovej kvality v hodnote približne 35-tisíc eur, ktoré má byť o niekoľko týždňov dovezené z Nemecka. „Klaudia si to v dobrom zaslúži. Má už s nami dosť odžité, urobila pre mňa i pre celú rodinu veľa, no a bude sa s tým autom krásne dotvárať,“ uviedol moderátor pre sarm.sk. Neskôr však priznal, že aj keď nespravil konkrétne nič zlé, v luxusnom dare je veľa odpustkov.

Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou, dcérou Andreou a synom Martinom

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: Facebook/Vladimír Voštinár, Facebook/Anketa OTO, joj.sk