Britney Spears je momentálne snáď najsledovanejšou zahraničnou celebritou, ktorá však viac ako hudbou zaujíma fanúšikov v dôsledku životnej situácie. Po trinástich rokoch zrušil súd jej opatrovníctvo otcom Jamiem Spearsom, pričom speváčka dala svoju radosť najavo mimoriadne neštandardným spôsobom.

Princezná popmusic je tesne pred štyridsiadkou konečne voľná. Pár hodín predtým, ako súd rozhodol o zrušení jej opatrovníctva, odletela so snúbencom Samom Asgharim na dovolenku, nakoľko konečne môže opätovne sama rozhodovať o svojom živote. Aktuálne je jej novým opatrovníkom hollywoodsky učtovník John Zabel.

Po rozsiahlych kampaniach, kedy fanúšikovia aj mnohé celebrity žiadali úrady o oslobodenie Britney, sa speváčka prihlásila na Instagrame s nevšedným príspevkom. Na fotografiách z dovolenky je totiž úplne bez oblečenia, pričom intímne partie jej prekrývajú len emotikony kvetiniek. Fotky hviezde okomentovala kamarátka Paris Hilton, ktorá napísala, že ju miluje vidieť šťastnú a voľnú, kým nadšením nešetrila ani ikona Cher: „Ďakujem Bohu, hovorila som o tom a modlila sa za teba roky. Som za teba viac než nadšená!“

Britney bez oblečenia môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/britneyspears