Je tomu len zopár minút, čo v Košiciach a Bratislave odštartoval 83. ročník Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. V prvých zápasoch sa proti sebe postavilo Rusko vs Nórsko a Fínsko vs Kanada, pričom v Steel Aréne i na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu to poriadne vrelo. A nielen na ľade!

Slovensko i celý svet sa iba pred pár hodinami ponoril do hokejového ošiaľu, pričom nadšenci športu so zápalom sledujú dianie na ľade. Kým sa do obehu dostala nová hokejová hymna od Kandráčovcov či falošné lístky, ktoré môžete jednoducho odhaliť, našincov poriadne prekvapili aj ceny na štadióne za jedlo či veľké pivo.

Tatranská krajina zrejme využila Majstrovstvá sveta aj na kráľovské zárobky, pričom vysokohorská prirážka sa odzrkadlila i na cenách za nápoje či pochutiny. V košickej Steel aréne si totiž veľké pivo či radlera môžete objednať za krásne 4 eurá, pričom za 150 g klobásy v surovom stave zacvakáte 4,5 €. A o tom, že bude mať o nejaký ten gram viac zrejme ani nemusíme polemizovať. Ak sa vám teda podarilo získať vstupenky na najočakávanejšiu akciu roka, doma sa treba napapať, popiť a hor sa na štadión. Fandíme predsa všetci!

Ceny v košickej Steel aréne

Pozor na lístky!

Foto: Admin, Wikipedia