Už o pár dní odštartuje na platforme VOYO a následne na obrazovkách TV Markíza nová reality šou, ktorá sľubuje dobrodružstvo, aké ešte diváci nevideli. Súťaže o rekordných 100-tisíc eur sa okrem neznámych Čechov a Slovákov zúčastní aj dvanásť osobností zo sveta športu a šoubiznisu. 

Medzi inými nebude v šou chýbať ani víťazka dvanástej série reality šou Farma Xénia Gregušová, ktorá začala v rámci prípravy chodiť na crossfit. V Dominikánskej republike totiž bude hrať o prežitie s ďalšími 23 súťažiacimi, ktorí na mieste vytvoria kmene. Exfarmárka tak tento raz ukáže svoju bojovnosť a schopnosť existovať v mimoriadnych podmienkach po boku bývalého YouTubera Goga či zápasníka Gábora Borárosa.

Ako Xénia priznala, Survivor pre ňu bude veľkou výzvou a v prvom momente ľutovala, že sa prihlásila do Farmy, nakoľko nová šou je pre ňu oveľa väčším lákadlom. Aj preto je nadšená, že sa jej môže zúčastniť v celebritnom tíme. Krásna tanečnica sa okrem iného teší na kolektív, pričom obavu má len z prípadného zranenia. Kým plavovlásku maximálne podporuje predovšetkým rodina, prílišné nadšenie z jej účasti v šou neprejavil len partner Lukáš, s ktorým sa spoznala práve na Farme.

„Priateľ sa trošku obáva toho môjho odchodu. Zo začiatku nebol moc nadšený, ale verím, že to bude lepšie a odídem s tým, že ma bude podporovať. A moja rodina sa veľmi teší z toho, že sa mi znova niečo takého podarilo,“ hovorí Xénia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/xenia_gregusova