V uplynulých mesiacoch sa Xénia Gregušová (23) zúčastnila hneď dvoch veľkých markizáckych šou. Kým Farmu 12 vyhrala s absolútnym prehľadom, pričom si tu našla aj životného partnera, na dosah mala i triumf v súťaži Survivor, kde sa po jej boku objavil i čerstvo rozídený úspešný Slovák.

Xénia Gregušová si získala sympatie publika ešte v reality šou Farma, kde sa vďaka šikovnosti a nekonfliktnej povahe prebojovala až do finále. Víťazka po ukončení relácie putovala priamo do dobrodružnej súťaže Survivor, kde divákov prekvapila zmeneným imidžom, pričom vlasy si nechala zapliesť do výrazných copíkov.

Pre plavovlásku je charakteristická dlhá koruna krásy, s ktorou sa však najnovšie rozlúčila a čerstvá majiteľka nehnuteľnosti si ju nechala výrazne skrátiť. Na sociálnej sieti sa sledovateľom ukázala s novým zostrihom: “Celý život nosím jednu dĺžku vlasov, a aj keď som vždy chcela vyskúšať niečo nové, vždy som sa bála a ostala som pri “overenej klasike”.. A konečne prišla tá zmena,” napísala Xénia. Ako priznala, do poslednej chvíle si myslela, že zo skrátenia vlasov cúvne, no napokon si predsa len nechala ostrihať 20 centimetrov. Xénia vyzerá s novým účesom fantasticky, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Foto: IG/xenia_gregusova