Nemá hlboko do vrecka a nebojí sa to ukázať. Instagramová hviezda Zuzana Plačková (29) si pravidelne dopraje na slovenské pomery nevídaný luxus, no na svoj najväčší životný sen ešte stále len čaká. Žeby sa jej ho však podarilo splniť ešte do Vianoc?

Najvýraznejšia tvár jediného ročníka reality šou Hotel Paradise prišla pred televízne kamery ako neznáme dievča z Čadce, ktoré malo za sebou zopár úspechov v oblasti modelingu. Bývalá playmate si však podrezaným jazykom a kontroverzným vystupovaním získala tisíce fanúšikov, ktorí jej vyjadrujú priazeň aj po rokoch predovšetkým na sociálnych sieťach. Práve vďaka astronomickým zárobkom si dnes podnikateľka s množstvom estetických úprav môže dopriať luxus, o ktorom sa bežnému Slovákovi ani len nesníva.

Ani nekonečná zábava s priateľmi prešpikovaná dovolenkami, značkovými outfitmi či drahými autami však Zuzane nestačia k splneniu si svojho najväčšieho sna. Tým je totiž vlastný rodinný dom, ktorý si mieni užívať nielen s manželom Reném, ale časom aj s bábätkom. A ako sa zdá, kráľovná Instagramu si túto túžbu splní už do Vianoc, nakoľko jej nové „sídlo“ je v stavebnom procese. Do toho nechala nahliadnuť aj svojich fanúšikov, pričom ako uviedla, na pozemku by nemal chýbať ani domček pre hostí. Celkom štedré priestory, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova