Jasmina Alagič (29) je po boku Rytmusa (41) už niekoľko mesiacov absolútne šťastná, no ošiaľ okolo dvojice ani naďalej neutícha. Fanúšikovia sa do moderátorky tentokrát obuli kvôli posledným slovám, ktoré venovala práve svojmu partnerovi.

Jasmina tvorí pár s Rytmusom už niekoľko mesiacov, no záujem o každú aktivitu dvojice stále neutícha. Mediálne známy párik si už na ošiaľ ale pomaly zvyká a na sociálnu sieť neprestávajú pridávať nové vyznania či spoločné zamilované fotky. Kým Jasmina ale získala ocenenie, o ktorom mnohé ženy len snívajú, Patrik sa postaral o rozruch tým, že sa plánuje súdiť kvôli nepravdivým informáciám o Jasmininom tehotenstve.

Najnovšie sladké slová moderátorky na adresu jej drahého sú ale okrem tradičnej dávky lásky aj plné obdivu a uznania: „Chcem, aby si nikdy nezabudol, že som na teba hrdá za to, akým človekom si, za všetko, čo si dosiahol, za to, že bez hanby a kriminálu na krku ako jeden z mála nám môžeš dopriať rozprávkový život a za tú neskutočnú lásku, čo mi dávaš. Pri tebe mám všetko a vlastne ešte oveľa viac,“ vyznáva sa z citov.

Tieto slová ale zrejme opäť vyprovokovali niektorých sledovateľov dvojice. Tí totiž zanechali Jasmine poriadne tvrdý odkaz, poukazujúci na majetok rapera, ktorý zrejme moderátorku zabolí: „Ja žasnem. Vy si liečite nejaký typ mindrákov? Rozprávkový život je asi len na vašom internete plného slniečka. Ste podľa mňa jedna nevyrovnaná, nespokojná osôbka… Keby ste šťastná, tak nemáte tieto potreby informovať verejnosť. A potom sa nečudujte, že váš IG profil je vec verejná. Ste len jeho produkt, tovar na predaj. Je mi vás úprimne ľúto, ale krásne sviatky vám zaželávam,“ odkazuje Janka. Ihneď po nej si ešte ďalšia „fanynka“ položila otázku na zamyslenie: „Aj bez peňazí a všetkých tých darčekov by si ho tak ľúbila?

Jasminu tieto slová zrejme nepotešili, no napriek tomu sa rozhodla reagovať a odpovedala na nepríjemnú otázku: „Ako vôbec môže ženu s normálnymi hodnotami napadnúť takáto zbytočná otázka, Vy by ste boli s mužom, ktorého nemilujete, kvôli tomu, že Vám raz za čas niečo kúpi? A mimochodom, zarábam, zaplať pán Boh, slušne, viem sa sama potešiť,“ znejú priame slová Bosnianky.

Jasmina vyznala Rytmusovi lásku a obdiv
Od fanúšikov si ale vypočula aj tvrdú kritiku, na ktorú okamžite zareagovala

Zdroj | Foto: Instagram