Michael Schumacher (51) patril k jazdcom Formuly 1, ktorý získaval jeden titul za druhým. Dnes sa tak môže pýšiť, že je sedemnásobným majstrom sveta. Všetko sa však zmenilo nehodou na lyžovačke v roku 2013, kedy si milovník áut vážne poranil hlavu. Od tej chvíle sa rodina snažila jeho zdravotný stav utajiť.

Je to už šesť rokov, čo Schumacher spadol pri lyžovačke, pričom si hlavu udrel o skalu. O jeho zdravotnom stave sú verejne známe len minimálne informácie, pričom by mal Michael vnímať okolie a komunikuje predovšetkým očami a mimikou tváre. Z pochopiteľných dôvodov sa na verejnosti neobjavuje, pričom jeho rodina neustále hľadá nové spôsoby liečby.

Predovšetkým ,,Schumiho“ manželka Corina vytvorila v ich luxusnej vile nemocničnú časť. Nehnuteľnosť stráži ochranka, vysoké múry a objemné kríky, nehovoriac o bezpečnostnom systéme priamo v dome. Zrejme ani to však nestačilo, keďže sa mal do ženevského sídla dostať paparazzi, ktorý mal najslávnejšieho jazdca Formuly 1 nafotiť pripútaného na lôžko.

Bulvárny novinár má na čiernom trhu ponúkať intímne zábery za jeden milión libier (okolo 1,18 milióna eur). Aj keď sa zo začiatku zdalo, že ide iba o klebetu, konanie Coriny potvrdilo, že k uvedenému incidentu skutočne došlo. Kontaktovala totiž políciu aj právnikov, pričom mala podať trestné oznámenie v prípade narušenia súkromia Schumacherovho života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter