Prípravy veľkolepej šou Tvoja tvár znie povedome pomaly vrcholia a verejnosť už vie, ktoré známe tváre budú zabávať divákov televízie Markíza. Po hviezdnom obsadení súťažiacich však prišla na rad aj porota a výrazná zmena jej obsadenia: Zuzana Fialová a Dano Dangl končia!

Po minuloročnom debute sa ostrieľaný moderátor Martin Nikodým opäť zhostí sprevádzania markizáckou šou, pričom hodnotiť ich už nebude tradičná zostava! “Zuzana a Dano sú skvelí kolegovia, patrí im naša vďaka, nelúčime sa s nimi však definitívne,” vysvetlila PR manažérka Adriana Podobová. Ako ďalej priblížila, k obľúbenej herečke Zuzane Kubovčíkovej Šebovej a spevákovi Kulymu sa v šiestej sérii pripojí komička Lujza Garajová Schrameková.

Nová hviezda šou Tvoja tvár znie povedome sa pritom na túto úlohu veľmi teší. “Byť porotkyňou v tejto úspešnej šou je veľkou poctou a pre mňa aj veľkou výzvou. Verím, že so Zuzkou a Kulym vytvoríme dobrý porotcovský tím a že fanúšikom Dana Dangla a Zuzky Fialovej ponúknem niečo nové a veselé, aby za nimi nemuseli dlho smútiť. Na nové zážitky a skvelých kolegov sa veľmi teším,“ prezradila Markíze Lujza. V porote taktiež zostáva voľná stolička pre hosťujúceho porotca, ktorý bude pre divákov prekvapením počas každého týždňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: YT/Televízia Markíza | Video: IG/tvmarkizaofficial