Na televízne obrazovky sa už onedlho vráti mimoriadne obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome, pričom diváci sa dočkajú už jej šiestej série. Kým v minulosti súťaž vyhrali Lukáš Adamec, Mária Čírová, Peter Brajerčík, Dárius Koči a Dávid Hartl, ostáva otázkou, komu z nových súťažiacich sa podarí prebojovať až na stupienok víťazov.

Len pred pár hodinami Markíza prezradila, že medzi novými tvárami, ktoré budú televíznych divákov zabávať dlhé týždne, sú herci, moderátori, speváčka, či dokonca komici. Kým hudobnú časť domáceho šoubiznisu bude zastupovať aktuálna Superstar Barbora Piešová, za hercov sa na pódium postavia Kristína Madarová, Dušan Cinkota, Martin Klinčúch a Braňo Mosný.

V šou sa však ukáže aj bývalá učiteľka lásky Zuzana Belohorcová či aktuálna moderátorka Farmy Evelyn. Tá bude mať po boku aj jedného zo svojich najlepších priateľov, ktorý je podľa reakcii divákov najväčším ťahúňom šiestej série, komika Fera Jokea. Zatiaľ čo prvé  štyri série sprevádzal programom obľúbený sympaťák Martin Pyco Rausch, v piatej ho na poste moderátora vystriedal ostrieľaný Martin Nikodým.

Práve on sa dôležitej úlohy zhostí aj v ďalšom pokračovaní relácie, pričom účinkovanie ako také si sám vyskúšal v štvrtom ročníku šou. “Veľmi sa teším, že sa opäť zhostím moderátorského postu tejto skvelej zábavnej šou. Je tam výborná zostava a bude to parádna jazda,” prezradil Martin pre portál Markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: IG/mrpyco, tvojatvarzniepovedome