Zdena Studenková (64), jedna z našich najslávnejších herečiek, je známa tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva, hlavne ak sa komentáre týkajú jej osoby. Taktiež sa prezentuje ako žena, ktorá sa o svoj vzhľad patrične stará a neustále sa snaží o udržiavanie si imidžu modernej dámy. Aj z toho dôvodu ju zrejme zabolela nemiestna poznámka od kolegu.

Diváci mali možnosť vidieť ďalšiu časť zábavnej relácie Inkognito, pričom hneď v úvode zostala Zdena Studenková nemilo prekvapená. Prvý hosť dal totiž celebritám pri hádaní jeho povolania indíciu „bez krvi“ a prvú otázku chcel počuť práve od obľúbenej herečky.

Michal Hudák odôvodnil výber blondínky kvôli jej žiarivému žltému svetru, Vlado Voštinár však vtedy vyhlásil: ,,Jediná je krv a mlieko!“ Vo chvíli, keď túto poznámku vypustil z úst, okamžite pochopil, že poriadne prestrelil. Situáciu sa snažil zachrániť vyjadrením, že v minulosti to tak bolo a Zdenka mala plnšiu postavu. „Nebolo, preto ma, našťastie, neobsadzovali do slovenských ľudových tematických filmov, lebo som nebola krv a mlieko,” rázne uzemnila kolegu.

Celú epizódu relácie Inkognito si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: joj.sk  |  Foto: joj.sk, Facebook/Inkognito