Herečka Zdena Studenková (63) patrí na Slovensku k ostrieľaným herečkám. Ľudí však rozdelila na dva tábory: jedny ju milujú, iní ju nemôžu ani vystáť. Prehovorila, prečo je to tak.

Studenková sa okrem SND pravidelne objavuje aj v slovenských seriáloch či zábavných reláciách ako Inkognito. Je známa tým, že dbá o svoj zovňajšok, ktorý je pred kamerou vždy perfektný. Slovákov však rozdelila na dve skupiny. Kým jedny herečku zbožňujú, iní ju nemôžu vystáť.

Na sociálnych sieťach sa pritom skloňujú adjektíva ako “arogantná”, “namyslená” či afektovaná”. Herečka má však na vec iný názor a pre magazín Tajomstvá ženy objasňuje, čo ju na ľuďoch dokáže vytočiť a prečo ju, naopak, nemajú radi oni: “Neznášam, ak niekto fláka prácu, vtedy som zlá. Som preto možno už aj nepríjemná, lebo ja som taká nemecká povaha, neznášam lajdáčenie,” priznáva. Zároveň dodáva, že sa počas celých rokov snaží nepustiť uzdu v starostlivosti o seba ako aj v pracovnom prístupe. Tieto slová potvrdzujú aj mnohí jej kolegovia, podľa ktorých je Studenková profesionálka a na pľaci je vždy perfektne pripravená.

Zdroj: cas.sk, magazín Tajomstvá ženy | Foto: YouTube, TV Joj