Sympatická herečka Mária Bartalos si aktuálne vychutnáva materskú dovolenku, pričom v septembri minulého roka porodila druhého synčeka. Vždy usmiata mamička však v týchto dňoch prežíva smutné chvíle, nakoľko jej nečakane odišiel na večný odpočinok blízky priateľ.

27-ročná herečka Mária Bartalos vychováva s manželom Adriánom synov Noela a Jonatána, a aj keď jej materstvo dáva každodenný dôvod na radosť, predsa len ostala v poslednom období zdrvená. Ako totiž priznala, na večný odpočinok nečakane odišiel jeden z jej blízkych kamarátov, čo ju prinútilo zamyslieť sa nad životom.

“Takáto správa, z ničoho nič, je zničujúca. Mám však obrovskú milosť od Boha, že mi pomáha takéto situácie prijať a uniesť. Priala by som si, aby to tak mali všetci,” začína svoju výpoveď dvojnásobná mamička. Ako uvádza, nikto nevie, kedy sa naplní jeho čas a práve preto by sme mali byť pripravení na smrť bez strachu. Mária apeluje na svojich fanúšikov, aby našli skutočný zmysel svojho života a bádali za tým, čoo s nimi bude po odchode.

“Nechcem viac zažívať stratu o blízkych alebo priateľov s vedomím, že neverili v Boha a nestretneme sa hore. Lebo tak to je. Ježiš je jediná cesta. A som si istá, že teraz sa mnohí odvrátia, lebo aj na to sám Ježiš upozorňoval,” pokračuje herečka. “Ja sa už nemôžem niekedy pozerať na to, kam ľudstvo speje a že niektorí majú nulovú tendenciu s tým niečo robiť. Už viac nebudem “na niečo” čakať, nie je totiž na čo. Keď mám poznanie a milión dôkazov o tejto pravde, nemôžem si to nechávať len pre seba alebo blízke okolie. Chcem, aby to vedeli všetci,” dodáva s tým, že chce byť pre ľudí príkladom toho, že žije s Bohom a má vďaka nemu úžasný život. “Mám v sebe neustály pokoj, radosť a more lásky. A chcem, aby to mali aj iní a aj vy,” uzatvára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/maria.bartalos, kristianavavrekova