Televízia Markíza vrátila po dlhých rokoch na obrazovky obľúbenú šou Ruža pre nevestu, v ktorej sa o priazeň sympatického ženícha uchádzalo celkovo 18 dievčat. A práve mladé nevesty rozdelili slovenských divákov na dva tábory, nakoľko mnohé z nich podstúpili viditeľné estetické úpravy.

Plastické operácie či rôzne druhy vylepšení nie sú v dnešnej dobe ničím výnimočným, aj keď verejnosť čoraz viac hlása túžbu po návrate k prirodzenosti. Paradoxne, v šou Ruža pre nevestu niektoré zo súťažiacich považujú za svoju výhodu práve skutočnosť, že na sebe nemajú nič upravené, kým iné sa k zákrokom otvorene priznávajú.

Ako Tomáš prezradil, bez partnerky je momentálne tri roky, pričom od posledného rozchodu sa zameriaval predovšetkým na seba a svoju kariéru. S odstupom času si hľadá spriaznenú dušu, avšak napriek tomu, že dlhodobo žije v Bangkoku, bližšia mu je predsa len slovenská mentalita. „Slovenky sú mi povahovo srdcu bližšie. Sme viac rovnakí, čo sa hodnôt týka. Vzťahy, ktoré som mal v Ázii, boli síce pekné, ale nebol som v tom až tak po uši…” povedal otvorene.

Čo však sympaťák Tomáš Tarr, ktorý si má v šou vybrať ženu svojho srdca na to, že mnohé z dievčat podstúpili estetické úpravy? „Nechcem povedať, že som proti plastikám, práveže vôbec nie som. Tým, že žijem v Ázii a Bangkok je centrum plastiky, hlavné mesto plastickej chirurgie, takže vidím to denne. Pre mňa je to úplne v poriadku. Akceptujem to, nič proti tomu nemám, ale nechcem zas, aby si ľudia mysleli, že to preferujem,“ povedal pre Plus Jeden Deň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ | Foto: IG/tvmarkizaofficial, tomas_tarr