Známa česká šoubiznisová dvojica je opäť terčom tituliek vo všetkých médiách. Dôvodom je dopravná nehoda, ktorú podľa všetkého v pondelok zapríčinila 66-ročná česká herečka, pričom s ňou v inkriminovanom okamihu sedel vo vozidle aj jej manžel. 

Známa česká herečka Dagmar Patrasová, ktorá patrila k najkrajším ženám filmového šoubizu, prežíva neľahké obdobie. Okrem afér manžela má mať podľa jeho slov aktuálne aj problémy s alkoholom. Práve so svojou láskou, saxofonistom Félixom Slováčkom, sedela v pondelok vo vozidle, keď mala Dáda nehodu.

Ako informuje český Blesk, ich červené auto nabúralo priamo vo Vinohradoch neďaleko bydliska do zaparkovaného automobilu, ako aj do betónovej zábrany s dopravným značením. Za volantom pritom sedela práve herečka, ktorá sa pri privolanej polícii odmietla podrobiť dychovej skúške. O hodinu neskôr boli vyhotovené smutné zábery Patrasovej, na ktorých sa potáca a nakoniec skončí na zemi, foto >>> TU <<<.

Herečka mala nehodu aj v roku 2018, keď jej polícia namerala v krvi 2,5 promile alkoholu. Vtedy jej bol odobratý vodičský preukaz a súd jej naparil pokutu 150-tisíc českých korún. Na pondelkovú nehodu reagoval aj samotný Félix, ktorý si však umýva nad konaním manželky ruky: “Ja som nebúral, prosím vás, ozvem sa o chvíľu, teraz tu čakám na odťahovku a riešim veci okolo,” odvetil. Len pred pár dňami mal pritom nehodu aj český spevák kapely Lunetic, pričom detaily nehody sú zarážajúce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YT/Televízia Barrandov, FB/Plus JEDEN DEŇ, Týdeník Policie