Známa slovenská herečka, ktorá má za sebou divadelné aj filmové úspechy, má momentálne rovnako ako jej kolegovia výrazne menej pracovných povinností. Divadelné dosky či kamery tak musela dočasne vymeniť za voľný čas a menej financií.

Diana Mórová (50) síce aktuálne natáča film Jozef Mak, no pracovné ponuky a možnosti sa jej s príchodom koronavírusovej pandémie výrazne okresali. Svoj čas teraz preto venuje viac synovi, s ktorým sa učí a pre ktorého varí. Ako ale priznáva, pohyb, ktorý si mohla dopriať v práci, jej teraz veľmi chýba: “Snažím sa nahrádzať to behom, potrebujem to ,fyzično´. Aj keď sa teraz trochu zozimilo,” uvádza pre Plusku herečka.

Kráska však fanúšikov prekvapila tým, že sa nesťažuje na aktuálnu situáciu a svoje voľno sa rozhodla vyplniť aj mimoriadne krásnym skutkom. Chodí totiž vypomáhať do nemocnice svojej kamarátke, detskej neurologičke Dagmar Kollárovej. “Keď mám voľno, tak jej počas týždňa pomáham. Ona má ambulanciu a tam chodia malé detičky na bežné kontroly alebo aj pacienti, ktorí sú bežne chorí. Ja zakladám výsledky z krvi do karty pacienta. A keď prídu detičky na kontrolu, tak zapisujem váhu, výšku, meriam napríklad aj tlak a všetko pozapisujem. Pomáham jej hlavne preto, že ona nestíha. Už som aj telefóny dvíhala,” pochválila sa Diana s tým, že kedysi dokonca sama chcela byť lekárkou.

Rovnako sa v nemocnici rozhodla pred časom 4 hodiny pomáhať v prvej línií aj Dominika Cibulková. Tenistkinmu činu ale predchádzal škandál, keď sa nechala prednostne zaočkovať. V nemocnici napokon pobudla jeden deň so slovami, že sa musí starať o malého Jakubka, no neskôr bude pomáhať s osvetou a mediálnou kampaňou v rámci očkovania. Napokon sa jej podarilo aj dostať pokutu od polície za porušenie ďalšieho pravidla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YT/RTVSOfficial, FB/Televízia JOJ, Lucid Style