Dominika Cibulková opäť porušuje pravidlá: Za TOTO dostala pokutu!

Dátum:

Zdá sa, že Dominike Cibulkovej v posledných týždňoch vôbec nejde ,,karta“. Ešte stále neodznel škandál, keď sa dala s manželom prednostne zaočkovať a už sa dostala do ďalších problémov. Bývalá tenistka totiž opäť porušila pravidlá!

Na začiatku januára sa prevalila informácia o prednostnom očkovaní Dominiky Cibulkovej a jej manžela. Známa blondínka sa ospravedlnila s tvrdením, že nevedela o svojom pochybení a predbiehaní sa pred zdravotníkmi. Svoju chybu sa snažila odčiniť počas testovania, keď sa stala jednou z dobrovoľníčok.

Zdá sa však, že sa bývalá športovkyňa nepoučila, keďže naďalej porušuje nastavené pravidlá. V bratislavskom Starom Meste sa pravidelne pohybuje bez rúška a najnovšie sa podľa týždenníka Plus 7 dní rozhodla vyvenčiť psíkov na tom najnevhodnejšom mieste.

Spoločne s kamarátkou sa totiž prechádzala v Sade Janka Kráľa, kde je prísny zákaz voľného pohybu zvierat. Dominika má však dvoch jorkšírskych teriérov Miu a Woodyho, ktorí boli pustení z vôdzok. 31-ročnej tenisovej hviezde v tomto prípade nemohlo pomôcť ani tvrdenie, že o nariadení netušila, keďže sú v danom priestore všade umiestnené upozornenia. Za porušenie všeobecne záväzného nariadenia dostala od policajnej hliadky pokutu vo výške 30 eur.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: FB/Televízia Markíza, Polícia SR-Bratislavský kraj, IG/domicibulkova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...