Zdá sa, že Dominike Cibulkovej v posledných týždňoch vôbec nejde ,,karta“. Ešte stále neodznel škandál, keď sa dala s manželom prednostne zaočkovať a už sa dostala do ďalších problémov. Bývalá tenistka totiž opäť porušila pravidlá!

Na začiatku januára sa prevalila informácia o prednostnom očkovaní Dominiky Cibulkovej a jej manžela. Známa blondínka sa ospravedlnila s tvrdením, že nevedela o svojom pochybení a predbiehaní sa pred zdravotníkmi. Svoju chybu sa snažila odčiniť počas testovania, keď sa stala jednou z dobrovoľníčok.

Zdá sa však, že sa bývalá športovkyňa nepoučila, keďže naďalej porušuje nastavené pravidlá. V bratislavskom Starom Meste sa pravidelne pohybuje bez rúška a najnovšie sa podľa týždenníka Plus 7 dní rozhodla vyvenčiť psíkov na tom najnevhodnejšom mieste.

Spoločne s kamarátkou sa totiž prechádzala v Sade Janka Kráľa, kde je prísny zákaz voľného pohybu zvierat. Dominika má však dvoch jorkšírskych teriérov Miu a Woodyho, ktorí boli pustení z vôdzok. 31-ročnej tenisovej hviezde v tomto prípade nemohlo pomôcť ani tvrdenie, že o nariadení netušila, keďže sú v danom priestore všade umiestnené upozornenia. Za porušenie všeobecne záväzného nariadenia dostala od policajnej hliadky pokutu vo výške 30 eur.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: FB/Televízia Markíza, Polícia SR-Bratislavský kraj, IG/domicibulkova