Strana Smer – SD zorganizovala vo štvrtok svoj snem v priestoroch Zimnej jazdiarne Bratislavského hradu. Na tom sa zúčastnili všetky špičky Smeru, no v hľadisku poriadne prekvapil najmä jeden známy člen. Ten totiž tak zmenil svoj imidž, že ho mnohí nemuseli vôbec spoznať!

Smeráci usporiadali v Bratislave vo štvrtok snem, ktorého sa zúčastnili všetky známe tváre strany. Akciou sprevádzal najmä šéf Smeru Robert Fico, ktorý okrem iného poznamenal, že plánuje vyhrať najbližšie parlamentné voľby.

Veľkú nádej tiež vkladá do blížiaceho sa referenda o zmene ústavy, ktoré by mohlo priniesť predčasné voľby. Tie sú podľa slov politika nevyhnutné pre záchranu Slovenska. Taktiež opakovane skritizoval súčasnú vládu s premiérom, ministrom financií a slovenskou prezidentkou, no kopol si aj do svojho bývalého kolegu Petra Pellegriniho a jeho Hlasu.

V hľadisku však mnohých zaujal práve smerák Martin Glváč, ktorý sa po vražde novinára a jeho snúbenice dostal do povedomia i vďaka pikantnej komunikácii s obvineniu Alenou Zsuzsovou. Na satirických stránkach, no aj medzi obyvateľmi, mu prischla prezývka “maznáč” na základe obsahu správ, ktoré si s obvinenou vymieňal. Na sneme sa ale objavil s vynoveným imidžom a výraznou bradou, takže bol takmer k nepoznaniu, foto >>> TU <<< (Glváč sa na fotografii nachádza vpravo hore).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, FB/Robert Fico │ Foto: YT/Denník N, Pravda, SME