Po skončení Farmy 14 ostávajú viacerí účastníci v hľadáčiku svojich fanúšikov a divákov. Jedným z nich je aj výbušný súťažiaci, ktorý sa na statku opakovane staral o rozruch. Ako priznal na sociálnej sieti, na svojom vozidle mal nedávno nehodu a pridal aj zábery z miesta nárazu.

Imi Baron Štefánik patril na statku v 14. sérii reality šou Farma k výrazným účinkujúcim, ktorého bolo rozhodne počuť. Košičan však ani po vypnutí kamier neupadá do zabudnutia a svojim fanúšikom približuje aj naďalej dôležité okamihy svojho života.

Nedávno sa pritom postavil do ringu proti raperovi Flexkingovi, ktorý ho však po K.O. údere porazil. Z debaklu sa ale zrejme už zotavil a pochválil sa s nádhernou životnou novinkou. Baron sa totiž po druhýkrát oženil a za manželku si vzal tentokrát krásnu tmavovlásku Nikolu.

Bývalý farmár však opäť prežil nepríjemný šok. Ako sa podelil so Slovákmi na sociálnej sieti, stal sa účastníkom dopravnej nehody. Tá sa, našťastie, skončila pre všetkých bez ujmy na životoch či zdraví. Baron ale ukázal zábery z miesta kolízie, na ktorých vidieť zdemolovaný roh jeho bieleho vozidla. “Dobré ránko, som rád, že žijem,” odkázal exfarmár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, IG/imi.baron