Jeho tvár ostane už navždy spojená so známymi televíznymi šou, ktoré poznajú všetci diváci televízie JOJ či Markíza. Mladý muž, ktorý sa za posledné obdobie objavil snáď vo všetkých zábavných formátoch, sa rozhodol nečakane presedlať na politiku.

Adriána Figu netreba skalným fanúšikom televíznych šou príliš predstavovať. Spevák sa pokúšal najprv nájsť šťastie v láske v jojkárskom Take Me Out, no tým sa jeho kariéra pred kamerami rozhodne neskončila. Zavítal totiž aj do kulinárskej súťaže Bez servítky, no napokon sa pokúsil presadiť ako spevák v šou Česko Slovensko má talent či posledne v SuperStar.

Keď nikde nezožal príliš veľký úspech, stiahol sa do ústrania a istú dobu nebolo o Adriánovi počuť. Tomu je však teraz koniec a vrhol sa zjavne na politiku. Na sociálnej sieti sa dá nájsť hneď niekoľko videí, na ktorých sa vyjadruje k aktuálnym spoločenským otázkam. Adrian sa rozhodol sympatizovať s novovytvoreným hnutím Republika na čele s Milanom Uhríkom. Či sa plánuje dostať k politike ešte bližšie, je nateraz otázne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Slovensko Hnutie Republika │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza