Zuzana Strausz Plačková sa dostala do povedomia divákov prostredníctvom reality šou Hotel Paradise. Potom, ako sa natáčanie skončilo, sa snažila udržať si svoju rýchlo narastajúcu slávu, pričom dnes už nie je odkázaná na súťaženie o poriadny balík peňazí. Ten si totiž zarobí bez toho, aby sa príliš namáhala.

Vo chvíli, keď sa Zuzana objavila v reality šou Hotel Paradise, bola len jednou z mnohých tuctových blondínok, ktorých sláva opadne s vypnutím kamier. V prípade brunetky z Čadce je však opak pravdou, keďže dnes je kráľovnou slovenského Instagramu, a zároveň sa stala úspešnou podnikateľkou.

Plačková momentálne vedie kaviareň Pink Garden, a taktiež na svojom profile propaguje oblečenie, kozmetické výrobky či nápoje pre zdravý životný štýl. Pravidelne jej tak cinkne na účte krásna suma, vďaka ktorej môže cestovať, čo sa stalo jednou z jej najväčších vášní.

Hviezda Instagramu sa dokonca nedávno priznala, že ju už drahé oblečenie či kabelky netešia tak ako kedysi. ,,Preto som sa rozhodla, že budem robiť tak, aby som si kúpila každý rok jednu väčšiu nehnuteľnosť,“ uviedla svoj plán, pričom dodala, že ich mieni prenajímať. Jeden z fanúšikov sa jej ironicky spýtal, či zarába ročne cez 200-tisíc eur. ,,Aj viac,“ znela úprimná odpoveď Zuzany.

Známa brunetka sa už v minulost vyjadrila, že zarába viac ako prezidentka. Nie je pritom žiadnym tajomstvom, že hlava štátu mesačne zinkasuje okolo 9-tisíc eur. Je tak viac ako možné, že Plačková v odpovedi fanúšikovi vôbec nezavádzala ani nepreháňala. Na účte tak musí mať krásnu sumičku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/queen.plackova  |  Foto: Instagram/queen.plackova, Facebook/Zuzana Plačková